X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
USD 0

Hoşgeldiniz

Lütfen Giriş Yapın

Profesyonel Halı Yıkama Yazılımı

AnasayfaYazılımlarDiğer Hazır YazılımlarımızProfesyonel Halı Yıkama Yazılımı

Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Açık Kaynak Kodlu

Şifreleme Yok

$228.38
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Php 7.2 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

Genel Özellikler;

 • Ön muhasebe ve sipariş odaklı sistem yapısı

Bu sistemin amacı halı yıkama, oto yıkama, auto club gibi işletmelerin hem ön muhasebesini hemde sipariş mekanizmalarını kurarak işlerini dijitale taşımaları maksatı ile yapılmıştır.

 • Stok yönetimi ve stok risk kontrol modülü

Hammadde yada kullanılan malzemelerin stoklarını sistem üstünde tutabilir. İstenirse karekod özelliğini ve mobil app özelliği ile stok kontrolleri sağlanabilmektedir. Manual sistem üzerinden de stok işlemleri yürütebilirsiniz.

 • Müşteri yönetimi ve cari hareketleri

Müşterilerinizin kayıtları, alacak ve borç işlemleri daha önceki siparişlerini sistem üstünde tutabilir ve yönetebilirsiniz.

 • Personel yönetimi ve puantaj yönetimi

Çalıştığınız personellerinizi sisteme dahil ederek çalıştıkları günleri tutabilir ve puantajını hazırlayabilirsiniz. Maaş oranlarını girdiğiniz takdirde sistem üzerinden avans, mesai gibi işlemleri de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

 • Sipariş yönetimi

Müşterileriniz dilerse yapilmiş olan site üzerinden kurye çağırabilir (halı yıkatmak istiyorum şu adresdeyim gibi) yada telefon ile size ulaşıp müşterinin sipariş kayıtını oluşturabilirsiniz. Ayrıca her sipariş durumunda müşterinize sms ve mail ile bilgi gitmektedir.

 • Kasa Yönetimi

Kasa yönetimi sayesinde verilerinizi stabil olarak girdiğiniz takdirde hangi hesabınızda yada kasanızda nekadar mevduat olduğunu detaylı olarak görebilir ve ekstre alabilirsiniz.

 • Gider yönetimi

İşletmenize ait tüm harcamaları sisteme girerek kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca ileri tarihli ödemeleri de işlediğiniz takdirde anasayfadaki alanda tarihi yaklaşan ödemeleri de sistem size hatırlatmaktadır.

 • Rapor modülü

Rapor alanı sayesinde işletmenizin mevcut durumunu kazanç oranları, gider oranları, gelir oranları ve vergisel durumları istatiksel olarak görebilirsiniz.

 • E-Arşiv fatura entegrasyonu

E-Arşiv kullanan işletmeler için fatura konusuna mükemmel bir çözüm ürettik fatura kesilmesini istediğiniz sipariş için tek bir tuşa basarak anında e-arşiv faturasını kesebilir ve müşterinize otomatik olarak iletilir.

 • İş takvimi

Önemli görüşmelerinizi, toplantılarınızı ve benzeri etkinlikleri takviminize ekleyerek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 • Online tahsilat sistemi

Müşterileriniz online olarak ödeme yapmak isterse araçlarım kısmında yer alan online tahsilat aracılığı ile müşterinize hızlı link oluşturup paytr vasıtası ile ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 • Personel yetkilendirme sistemi

Admin ve personel olmak üzere sistemimiz üzerinde yetkilendirme bulunmaktadır. Personel hesabı açmanız durumunda bu personeller sadece kendi ile ilgili alanları görür ve işlem yapar (örneğin sipariş yönetiminde kuryeniz siparişi teslim aldı olarak işaretleyebilir fakat raporları, kazançları ve kasa gibi alanları göremez.)

 • Sms ve Mail entegrasyonu

Müşterilerinize her adımda bilgi sağlamak oldukca memnuniyet verici bir husustur. Örneğin müşterinizin ürünlerini teslim aldınız veya müşterinizin ürünleri yıkama alanında işlem görüyor bunu kullanıcıya sms mail olarak ilettiğinizde sizin ne kadar kaliteli iş yaptığınızın en büyük göstergesi olmuş olacaktır. Bu sebep ile sms ve mail entegrasyonlarımız bulunmaktadır.

 • Arayüz desteği

Müşterilerinizin hizmetlerinizi, fotoğraflarınızı ve işletmeniz hakkında bilgi sahibi olabilmesi maksatı ile yazılım bünyesinde web siteniz de hazır olarak gelmektedir.

En Popüler Scriptler

Çoklu Tema Sistemi Geliştirilmiş Admin Paneli
xBusiness - Managed Software

xBusiness - Managed Software

$27.10
90 Gün Destek Mesai Saatleri İçinde Destek
xBusiness - Teknik Destek Paketi

xBusiness - Teknik Destek Paketi

$9.14
60 Gün Destek Mesai Saatleri İçinde Destek
W-Cockpit - Teknik Destek Paketi (60 Günlük)

W-Cockpit - Teknik Destek Paketi (60 Günlük)

$21.28
%100 Mobil Uyumlu Geliştirilmiş Admin Paneli
İnfinity - E-Ticaret Yazılımı

İnfinity - E-Ticaret Yazılımı

$197.92
Copyright © 2024 Tüm Hakları Saklıdır.
Powered by WISECP
Top